Ledenpagina LochemEnergie! Weet je het nog?

Datum: 
06/11/2019

Ter herinnering: met je lidmaatschap van LochemEnergie kreeg je toegang tot de ledenpagina op onze website. Daar kun je van alles vinden, bijvoorbeeld de krantenartikelen over LochemEnergie, alle verslagen van onze ledenvergaderingen, onderzoeksrapporten, enzovoort. Je kan aangeven of je een 'abonnement' wilt op nieuws over een bepaald onderwerp. En, ook leuk, je kunt zien waar onze leden 'ongeveer' wonen! Hoe het ook alweer werkt?

Rechtsboven op de openingspagina van lochemenergie.net staat een oranje knop met 'Inloggen'. Daar wordt gevraagd naar je e-mailadres en wachtwoord. Het is belangrijk om hier het e-mailadres te gebruiken waarmee je lid bent geworden. Heb je je wachtwoord vergeten? Geen probleem, geef dan aan 'wachtwoord vergeten' en je kunt een nieuwe aanmaken.

Mocht het inloggen toch nog problemen geven, stuur dan een mail naar: info@lochemenergie.net